Karl Zangerle

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Wrocław (center)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Would you like to learn French with a native speaker specializing in French for foreigners?

Hello, My name is karl. I am a native experienced certified French teacher.

From 2012 till 2017, I was the Director of Alliance Francaise Katowice on the behalf of the French Ministry of Foreign Affairs. It was a pleasure to welcome more than 1,700 students a year in my school for a variety of French classes with our own methodology.
I also had the pleasure to organize a lot of events in Silesia to promote French culture and language.

I can help you learn French the way you need it, I adapt the method to your preferences:

- General French classes
- French for firms
- Legal French specialized course
- Medical French specialized course
- Business French correspondence - negotiation - tele sales
- Preparation for DELF / DALF exams
- Preparation for Matura exam
- French savoir vivre
- French culture classes
- Conversation

POSSIBILITY OF EFFECTIVE LEARNING VIA
Skype / Zoom / What’app / Google meet

Language spoken:

French: C2
English: C1
Italian: C1
Spanish: B1
Polish: A2 

PRICE: PLN  90  /60 min

Don’t wait, call me to start immediately!

Karl

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2021

Karl jest swietnym nauczycielem, ktory ma w repertuarze ciekawe metody nauczania jezyka - i duzo cennego doswiadczenia. Przy nim przelamalam sie i mowie duzo wiecej niz kiedys, a takze zdobylam wieksza pewnosc siebie i uzywam francuskiego w pracy. Bardzo go podziwiam za roznorodnosc tematyczna materialow, ktore podsyla do pracy - co tydzien lekcja jest niespodzianka, a moje slownictwo tylko na tym korzysta. Ja wstaje bladym switem na lekcje bo po prostu warto tak wspaniale zaczac dzien!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2021

Jako nauczycielka i miłośniczka języków obcych mam bardzo duże wymagania, jeśli chodzi o nauczyciela. Na miejsce na kursie Karla musialam czekać ponieważ bardzo chciałam z nim współpracować. Uczę się z nim od grudnia 2020 i jestem bardzo zadowolona. Karl jest skrupulatny, wymagający, skupiony na lekcji i uczniu. Nie często się zdarza znaleźć native speakera, który jednocześnie jest dobrym nauczycielem. Gorąco polecam!

As a teacher and an aficionado of modern foreign languages, my expectations are high when it comes to who will be providing my course. I wanted to take up the course with Karl so much that I decided to wait for a free spot. We've been on the learning journey together for the past 4 months and I cannot recommend him enough! He is focused on the student and the lesson, he challenges you and facilitates the progression in a very effective way. A native speaker who is a good pedagogue is a rare find.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2020

Moja współpraca z Karlem rozpoczęła się podczas pandemii, kiedy to postanowiłam nie marnować czasu, tylko popracować nad francuskim. Pandemia wprawdzie (niestety!) wciąż w pełni, ale polecam naukę z Karlem w każdym czasie, nie tylko uczniom i studentom, ale też osobom pracującym.

Wprawdzie nie zamierzam zdawać egzaminów językowych ani nie używam francuskiego w pracy (chociaż kto wie, co przyniesie przyszłość), ale motywuje mnie bardziej satysfakcja ze znajomości tego pięknego języka i radość, że coraz lepiej mogę się w nim wysławiać. A efekty? Nie obawiam się mówić po francusku na różne tematy i wyrażać swojej opinii, słucham swobodnie francuskojęzycznych materiałów, czytam artykuły, słowem - mam poczucie, że panuję nad słownictwem. A to wszystko po zaledwie kilku miesiącach pracy i rozpoczynania od momentu, kiedy miałam opór przed wypowiadaniem prostych konstrukcji językowych po francusku.

Podpisuję się pod wszystkimi wcześniejszymi opiniami nt. pracy Karla. Dodam tu jeszcze bardzo bogate słownictwo z wielu dziedzin i dostosowywanie się do zainteresowań ucznia. Słowem - jeśli szukasz nauczyciela, lepiej nie mogłeś/aś trafić. Jeśli jednak Ci się wydaje, że francuski jest za trudny i nigdy go nie opanujesz na poprawnym poziomie, spróbuj - może tak jak ja dojdziesz do wniosku, że jest to bardzo przyjazny język i można czerpać wiele radości z posługiwania się nim. W końcu, jak powiedział Karol Wielki, „poznać drugi język to tak, jakby otrzymać drugą duszę”. Jestem przekonana, że jego imiennik, czyli Karl, pomoże Ci w tym skutecznie. Powodzenia!

avatar
jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2020

Pracowałem z wieloma nativami uczącymi języka francuskiego i na ich tle Karl wyróżnia się zdecydowanie. Rozmowa z nim jest zawsze ciekawa, żywa i inspirująca - porusza interesujące tematy, sam ma wiele do powiedzenia, nigdy nie zapominając o celu spotkania, czyli nauce języka. Na bieżąco koryguje błędy i tworzy listę słówek z konwersacji uzupełnioną o zwroty i wyrażenia pochodzące z żywego języka francuskiego, świetnie tłumaczy zawiłości gramatyczne oraz dostarcza ciekawe materiału do samodzielnej pracy (video, ćwiczenia). Poza tym wszystkim, a może przede wszystkim Karl jest sympatycznym i interesującym człowiekiem, z którym praca nad językiem francuskim jest przyjemnością. Gorąco polecam!

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2020

Karl jest świetnym nauczycielem, a zajęcia z nim są naprawdę bardzo skuteczne. Program, który przygotowuje na każdą lekcję jest ciekawy i łączy konwersację z nauką nowych słówek, a nawet gramatyki w przyjemny i łatwy do zrozumienia sposób. Karl wie również, jak skutecznie uczyć osoby początkujące, a na jego zajęciach panuje bardzo przyjazna i miła atmosfera.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2020

Zajecia z Karlem sa bardzo ciekawe. Uwaznie slucha i stara sie dostosowywac swoje zajecia do zgloszonych przeze mnie i zuwazonych przez siebie problemow w moim francuskim. Podczas lekcji na biezaco odnotowywuje popelnione bledy i je omawia. Przed kazda lekcja dostaje material do przygotowania co tez popycha mnie do samodzielnej nauki w domu

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2020

Karl to najlepszy nauczyciel francuskiego jakiego miałem, a wierzcie mi, miałem ich wielu. Świetnie tłumaczy, cały czas dba o to żeby wzbogacać słownictwo. Z nim lekcje nigdy nie są nudne i można z nim dyskutować o wszystkim. Przygotowany i z głową pełną pomysłów! Podsumowując - the best teacher ever!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2019

Karl jest najlepszym nauczycielem francuskiego,z jakim miałam okazję pracować. Prowadzi zajęcia dynamicznie i niebanalnie, dostosowując formę i tematykę zajęć i do potrzeb ucznia. W moim przypadku chodziło o zdobycie umiejętności prowadzenia rozmów biznesowych z klientami francuskojęzycznymi. Dzięki Karlowi osiągnęłam ten cel. Zajęcia z Karlem to inwestycja która zwróci się w 100%.

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2019

Bardzo polecam konwersacje w języku francuskim prowadzone przez Karla. Na każde zajęcia ze sporym wyprzedzeniem otrzymuję ciekawe materiały do przeczytania, linki wideo do interesujących reportaży lub ćwiczenia koncentrujące się na zagadnieniu gramatycznym do powtórzenia. Nauczyciel na bieżąco odnotowuje dostrzeżone błędy lub słownictwo, które warto opanować, co pomaga przy własnej pracy nad osiągnięciem poprawy. Karl jest zawsze punktualny i świetnie przygotowany do zajęć, które prowadzi w przyjemnej atmosferze.

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2019

Zdecydowanie polecam konwersacje z Karlem! Profesjonalnie podchodzi do zajęć podsyłając materiały i przygotowując tematy, a z drugiej strony panująca podczas spotkania miła atmosfera pozwala swobodnie prowadzić rozmowę. Karl na bieżąco koryguje błędy językowe, co pozwala w naturalny sposób utrwalić wiedzę. Ponadto jest po prostu bardzo sympatyczny :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2018

Karl potrafi słuchać i dostosowywać materiał i sposób przeprowadzania zajęć do oczekiwań ucznia, co jak wiem z doświadczenia, nie każdemu się udaje. Daje konstruktywne opinie zwrotne, co jest dla mnie bardzo cenne, przesyła ciekawe materiały. Według mnie naprawdę potrafi uczyć, lekcje z nim są owocne, a poza tym bardzo ciekawe. Bardzo się cieszę, że w końcu natrafiłam na tak dobrego, profesjonalnego nauczyciela.

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2018

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Karlem, z których korzystam regularnie. Kładzie duży nacisk na konwersacje na czym mi bardzo zależy i potrafi umiejętnie wyjaśnić zasady, niuanse językowe. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze i są zróżnicowane w zależności od potrzeb, a co najważniejsze widzę duże postępy językowe. Zdecydowanie polecam! :)

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2018

Gorąco polecam Pana Karla. Otrzymałam od niego profesjonalną pomoc, na którą poświęcił bardzo dużo czasu. Jest bardzo sumienny, dokładny i świetnie tłumaczy. Jest chętny i gotowy do opowiedzenia na każde nurtujące pytanie. Bez wahania mogę go polecić.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.